Profil 

Ing. Iva Pechová

Ing. Iva Pechová
-    mentor – kouč – trenér – HR expert – maminka 2 dospělých dětí – manželka

Téměř 20 let jsem pracovala na různých pozicích v interním HR, v řízení lidských zdrojů. Prošla jsem pozice od specialisty až po HR manažera či personálního ředitele. Působila jsem většinou v nadnárodních korporacích, spolupracovala s kolegy v rámci republiky i celého světa. Zkušenosti mám z několika sektorů – od retailového řetězce, přes automobilovou výrobu, pivovarnictví až k pojišťovnictví a bankovnictví. 

Různorodost a pestrost prostředí, kterým jsem v rámci pracovní kariéry prošla, mne nesmírně obohatila. Měla jsem možnost „být u toho“, když se u nás začínalo rozvíjet moderní HR se všemi svými procesy a trendy.  Kromě účasti na odborných stážích a manažerských programech jsem se učila především prací v těch nejlepších firmách.

Čím více jsem toho já uměla a dokázala, tím větší radost jsem měla, když se mi dařilo vychovat si šikovné nástupce, dát šanci a prostor novým a začínajícím, podpořit je v jejich rozvoji nebo pomoci někomu objevit vlastní talent a správně nasměrovat pracovní kariéru či soukromý život. Možná to zní jako klišé, ale pro mne vždy bylo důležitější inspirovat a podpořit ostatní, než jít jen za svojí pozicí, kariérou.

Rozvoj považuji za samozřejmou součást života a podporovat rozvoj ostatních mě velmi baví a naplňuje. To bylo jedním z hlavních důvodů, proč jsem se po dlouhé době v interním HR vydala na cestu konzultanta, kouče, mentora a trenéra. 

V současné době jsem vedle aktivit pro business zapojena v projektu Yourchance, Začni správně - mentoring pro děti z dětských domovů a jako lektor Malé technické univerzity pro mateřské školy.
Jsem aktivní sportovec, lyžuji, jezdím na kole, běhám orienťák, stepuji……

Věřím, že i Vám pomohu zorientovat se v situaci a najít řešení.